15 grudnia 2016

15 grudnia 2016 odbyło się bardzo, ale to bardzo legendarne spotkanie czwartkowe. Nie dość że tego dnia świętowaliśmy wigilię, to jeszcze mieliśmy jubileuszowy zjazd, ponieważ to było spotkanie z numerkiem z przodu, LEGENDARNA 50!!! Tak, to już 50 spotkanie czwartkowe. Dobra okazja byłoby napisać jak to wszystko się zaczęło, ale nie będę, dla zainteresowanych zajrzyjcie na echowską stronę, do archiwum. Podziwiajcie razem z Nami jaką mamy już piękną historię związaną z naszymi zjazdami. Jednocześnie zapraszamy na kolejne spotkania w przyszłym roku.

A teraz przejdźmy do dzisiejszego spotkania. Tradycyjnie w tych okolicach grudnia w Fundacji Echo odbywa się przyjemny zjazd dla naszych podopiecznych. Co wiąże się z tym? DUŻA FREKWENCJA!  Jak to zawsze najważniejsze osoby Fundacji Echo złożyły naszym gościom życzenia świąteczne i przy okazji noworoczne. Po tym tradycyjnie zaskoczył swoją obecnością Święty Mikołaj. Miło że w swoim napiętym terminarzu znalazł czas by do nas zajrzeć i uraczyć Nas prezentami. Po wymianie życzeń między gośćmi, doszło do luźnej rozmowy oraz podzieleniem się wspólnie poczęstunkiem, które znajdowało się na stole „wigilijnym” Tutaj chciałbym wspomnieć o pewnym tajemniczym, a zarazem sympatycznym człowieku który pojawił się po raz pierwszy i mamy nadzieję ze nie ostatni. Przyniósł do stołu wigilijnego bardzo pyszny tort! Tak szybko zniknął z mojego radaru jak się pojawił. Mamy nadzieję ze jeszcze się pojawisz na naszych spotkaniach w przyszłości i jeszcze raz dziękujemy za pyszny tort!!! Oczywiście dziękujemy pozostałym za poczęstunek. Kłaniamy się nisko.

W międzyczasie, gdy nasi goście gawędzili, dla chętnych odbył dla innych uwielbiany, a dla niektórych irytujący, świąteczny turniej „Familiada”. Po zabawie oficjalnie zakończyło się jubileuszowe spotkanie. Po spotkaniu grupa rozbiła się na pomniejsze grupki i gawędzili na tajne tematy do późnych godzin…

Kilka słów ode mnie… Życzę Wam drodzy Echowicze, Wesołych Świąt oraz szczęśliwego nowego roku, oby ten kolejny był lepszy od poprzedniego! Do zobaczenia w 2017 roku!