16 grudnia 2012

Jak co roku spotkaliśmy się na Wigilii. Była to nasza druga Wigilia w nowej i kolorowej siedzibie Fundacji ECHO. Przygotowania do tego wydarzenia trwały bardzo intensywnie.
Chłopaki rozstawiali stoły i krzesła, dziewczyny przygotowywały świąteczny poczęstunek, nakrywały do stołu.
Gdy już wszyscy przybyli, Pani Prezes i Wiceprezes naszej Fundacji złożyły Wszystkim życzenia świąteczne. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 Roku.
Chwilę później, po podzieleniu się opłatkiem, Dorota Anna Milke wręczyła wyróżnienia kapitanom jachtów – Piotrkowi i Wojtkowi.

Następnie zaprosiliśmy do nas wyjątkowego gościa – Świętego Mikołaja, który rozdał mnóstwo prezentów. DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!! Po wizycie Mikołaja, porozmawialiśmy trochę degustując wigilijne potrawy. Panowała miła i rodzinna atmosfera. Uśmiech i radość zagościły na naszych twarzach.

Czas mijał nieubłagalnie i niestety trzeba było się rozstać. Pożegnaliśmy się z nadzieją na lepsze jutro i kolejne spotkanie, w tak zacnym gronie, w przyszłym roku!

Marta Bartold

Wigilia dla młodzieży